Türkçe English Deutsch

HAKKIMIZDA

Planet Apart Evlerimiz tasarımı ve modern dekorasyonuyla, size kendinizi evinizdeki gibi rahat hissettirmek üzere oluşturuldu. Apart Evlerimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak deneyimli personeli ile kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyor.
 
İstanbul'un tadını doya doya çıkarırken, kendinizi özel hissedeceğiniz, konforlu konaklama olanakları Planet Apartta sizleri bekliyor. İstanbul silüeti olan Pendik sahiline  15 dakika mesafedeki Apart Evlerimiz, İstanbul'un en gözde alışveriş, eğlence ve kültür merkezi olan Viaport Avm ye 5 dakika mesafede, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede olup tarihi ve turistik mekânlarına, trafikte vakit kaybetmeden kolaylıkla erişebilirsiniz.
 
Apart Evlerimiz 2+1 ve 3+1 seçenekli meydana gelmiş olup,Standart ve Suit Olarak 2 kategoriye ayrılmıştır. Apart Evlerimizin özellikleri ise aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.
 
STANDART APART DAİRE
 
Toplam 2 adet olan  ve 75 m²den (net) oluşan standart odalar, minimum 1 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkinin konaklaması için uygundur.
 
 
SUİT APART DAİRE
 
Toplam 1 adet olan ve 25 m²den oluşan aile yatak odasi ve 60 m² salondan oluşmakta olup odalar arasında ara kapı mevcuttur. Minimum 3 yetişkin - maksimum 3 yetişkin + 2 çocuk, konaklaması için uygundur.